Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
NYSA
MIASTO NYSA
Kategorie
Informacje o Nysie
Społeczność
Informacje
PWSZ w Nysie. To partnerzy radzą, jak kształcić
12.6.2017 - lmp
26 maja Senat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie zmienił programy studiów, wprowadzając do nich pakiet pięciu dodatkowych kompetencji dla waszych absolwentów. Skąd taki pomysł?
Na początku tego roku akademickiego powołaliśmy Rady Programowe dla poszczególnych kierunków studiów. W ich skład weszli nie tylko nauczyciele akademiccy i studenci, ale - co najważniejsze - przedstawiciele otoczenia społecznego i gospodarczego, na potrzeby którego nasza uczelnia prowadzi kształcenie. Rady Programowe dokonały gruntownego przeglądu programów kształcenia pod kątem dostosowania ich do praktycznego profilu kształcenia. W efekcie powstał nasz autorski program pięciu dodatkowych kompetencji, które są pożądane przez pracodawców i znacząco podniosą konkurencyjność naszych absolwentów na rynku pracy. Wcześniej jako jedni z pierwszych w kraju wprowadziliśmy ratownictwo medyczne, kosmetologię, dietetykę, bezpieczeństwo wewnętrzne i inne kierunki, pierwsi wprowadziliśmy elektroniczny indeks. Myślę, że i ten pomysł wart jest powielania.

Czytaj więcej: NTO
NTO
Dodaj swój komentarz
Komentarz: (max 140 znaków)

Nick: (max 20 znaków)

Trzy razy siedem:

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2018
Inne projekty: Użyj wyszukiwarki | Interaktywne mapy | Opole dawniej | Aplikacje