Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
NYSA
MIASTO NYSA
Kategorie
Informacje o Nysie
Społeczność
Informacje
9 lat czekania na zysk
13.8.2017 - ks
W bocznym skrzydle gmachu urzędu miasta Nysa (dawna siedziba WKU przy ul. Marcinkowskiego) w grudniu zacznie działać przychodnia lekarska. Agencja Rozwoju Nysy, której miasto w 2013 roku przekazało w użytkowanie tę część budynku, zawarła wstępną umowę na dzierżawę 1 piętra przez kolejne 21 lat z prywatną przychodnią Zakład Usług Medycznych należącą do dr Mieczysława Chudego i Barbary Obara.
Przychodnia została wynajęta przez ARN po bardzo niskiej cenie 26 złotych za metr kwadratowy. Zdaniem Tomasza Hankusa to zdecydowanie za niska kwota. Hankus zauważa, że koszt zwykłego mieszkania w Nysie wynosi 3 tys. zł. za metr, więc 26 zł. jest stawką zdecydowanie za niską. Na domiar złego to ARN - czyli nyski podatnik - wyremontuje przychodnię.

Przypomnijmy, że szef ARN - Bogdan Wyczałkowski - ma postawione 10 zarzutów od prokuratora z czasów gdy był burmistrzem Paczkowa. Zarzuty dotyczyły finansów.

Źródło: Fakty Nyskie, 11.08.2017.
Źródło 2: jawnosc.nysa.pl
Fakty Nyskie
Dodaj swój komentarz
Komentarz: (max 140 znaków)

Nick: (max 20 znaków)

Dziesięć plus pięć wynosi:

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2018
Inne projekty: Użyj wyszukiwarki | Interaktywne mapy | Opole dawniej | Aplikacje