This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Moja ulicaCiekawe obiektyZniszczenia 1945FortyfikacjePowodzieŚląski RzymPanoramy

 

Serwis powstał w okresie od kwietnia do września 2005 roku i wciąż jest sukcesywnie rozwijany. Wykorzystano w nim już kilkaset fotografii. Dzięki zaangażowaniu wielu nysan, pozyskiwane są wciąż nowe, które czekają na opracowanie i zamieszczenie na stronie. Również każdy z Was może zostać współtwórcą tego serwisu, uczestnicząc w jego rozwijaniu w zakresie posiadanej wiedzy lub nowych materiałów, bądź też zabierając głos w sprawie uzupełnień, ciekawostek jak i błędów, jakich zapewne nie udało się uniknąć.

Zapraszamy!

Kontakt: <sebastian.miechkota@gmail.com>

 

Gromadząc ogromną ilość materiałów pochodzących z różnorodnych źródeł, nie sposób ustalić wszystkich praw autorskich. Jeśli ktokolwiek z posiadających takie prawa nie życzy sobie publikacji w niniejszym serwisie własnych materiałów, proszony jest o poinformowanie o tym, a wskazane pozycje zostaną usunięte.

 

Mapa SerwisuAktualizacjePodziękowaniaKontakt
Strona główna