Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
NYSA
MIASTO NYSA
Kategorie
Informacje o Nysie
Społeczność
Informacje
21.07.2018
Wojewódzki Sąd Administracyjny sprawdzi zarządzenie burmistrza Nysy, wprowadzające wyższe opłaty za składowanie odpadów dla ościennych gmin. 13 gmin domaga się też kontroli Urzędu Antymonopolowego.
NTO
9.7.2017
5. maja przed nowym budynkiem starostwa zebrał się tłum urzędników, który przyglądał się jak ich dwaj szefowie - starosta Biłobran i starosta Woźniak - wieszają na maszcie flagę Unii Europejskiej. Flaga miała być nieusuwalna, a starosta z wielkim rozmachem mówił nawet o tym, że nawet I sekretarz nie może im kazać jej zdjąć...
informacja własna
5.7.2017
Nie od dziś wiadomo, że w takich małych miastach jak Nysa, najlepsze zarobki są w tzw. budżetówce, na stanowiskach kierowniczych. Kierownicy - to też powszechna wiedza - niewiele muszą robić, jedynie nadzorują szaraków, a sami spijają śmietankę z ewentualnych produktów wytwarzanych przez zwykłych urzędników. To właśnie kierownicy, szefowie, burmistrzowie zarabiają najlepiej zawyżając średnią zarobków nie tylko w urzędzie ale i w całej gminie.
Nowiny Nyskie
29.6.2017
Nie mając pisemnego upoważnienia burmistrza Nysy, wiceburmistrz Marek Rymarz podpisał dziesięć decyzji administracyjnych dotyczących naliczenia jednorazowej opłaty planistycznej z tytułu wzrostu wartości nieruchomości spowodowanych uchwaleniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.
Nowiny Nyskie
16.6.2017
Burmistrz Nysy dwa lata temu obiecał mieszkańcom ulicy Wiosennej budowę drogi. Do dziś nie wywiązał się z obietnicy, o czym na ostatniej sesji rady miejskiej przypomnieli mu mieszkańcy.
Nowiny Nyskie
11.6.2017
Od maja obowiązuje nowy regulamin organizacyjny Urzędu Miejskiego w Nysie. Poprzedni funkcjonował od 2015 r. i był autorskim rozwiązaniem nowych władz Nysy. Nowy regulamin to w części powrót do rozwiązań z czasów poprzedniej burmistrz.
RTO
16.05.2017
Naszego gościa pytaliśmy także o polityczną atmosferę w Nysie, gdzie - przypomnijmy - znacząca część polityków różnych opcji jest skłócona z burmistrzem Kordianem Kolbiarzem. - Nasze prywatne relacje są dobre, ale całkowicie nie zgadzam się z jego polityką - stwierdził Miller. - Nie powinien kupować terenów po FSD, bo mamy strefę w Radzikowicach, do której prowadzić będzie obwodnica, więc to nią należało się zająć. Niepokojące jest także zadłużenie miasta, które sięga już 100 mln złotych.
Radio Opole
13.05.2017
20 mln zł otrzymała nyska gmina z Unii Europejskiej na przebudowę rynku i ulic w śródmieściu. Pieniądze pochodzą z RPO - programu niskoemisyjnej strategii w miastach subregionalnych na lata 2014 - 20. Gmina dopłaca jedynie 15 proc.
Radio Opole
11.05.2017
24 mln zł - przy 15% wkładzie własnym, otrzymało nyskie starostwo z Regionalnego Programu Operacyjnego na przebudowę ulicy Piastowskiej i zakup 8 autobusów dla PKS, która jest spółką powiatową.
Radio Opole
07.05.2017
Gminna spółka, choć nie ma zdolności kredytowej, zaciągnie 13 milionów złotych kredytu. Stanie się tak, bo gwarantem jego spłaty będzie gmina Nysa, która przeznaczać będzie na ten cel ok. miliona zł. rocznie. Dochody Agencji Rozwoju Nysy (ARN) nie pozwalają na spłatę długów.
Nowiny Nyskie
Pogoda i powietrze w Nysie
Opinie
antek: cis arn... wszystko to zb...

Lukasz :): Zapraszam do kulturalnego...

Reportaże, teksty
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2018
Inne projekty: Użyj wyszukiwarki | Interaktywne mapy | Opole dawniej | Aplikacje