Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
START!DyskusjaKontakt
Porównania Mapa Linki Co badamy? Cel projektu... Strona grantu Autor
Projekt oficjalnie zakończony
Projekt zakończył się w październiku poprzedniego roku. Jednak do tej pory była możliwość aktualizacji strony, jej poprawki itp. Dziś - 6 czerwca 2011 roku - strona zostaje zamknięta. Oczywiście pozostanie na serwerze uniwersyteckim, ale jej żywotność będzie uzależniona od nowych administratorów domeny skns.uni.opole.pl. W każdym bądź razie od lipca 2011 roku rusza nowatorski projekt serwisu lokalnego o charakterze społecznościowym, którego jestem współautorem, a który będzie udostępniał treści z tej strony. Rozszerzone informacje podane zostaną w przyszłym miesiącu.
06.06.2011; 12:18
Oficjalnie na uniwersyteckim serwerze
Dziś projekt strony został przeniesiony na stronę Uniwersytetu Opolskiego, który był wykonawcą grantu. Strona znajduje się pod adresem: www.skns.uni.opole.pl/opole.
02.12.2010; 16:16
Mapa obiektów
Projekt zbliża się ku końcowi. Na stronę dodano mapę, na której naniesiono kilka punktów z miejsc, gdzie wykonano porównania fotografii. Na mapie nie ma jeszcze wszystkich miejsc, ale w ciągu kilku najbliższych dni powinny zostać one uzupełnione. Zdecydowaliśmy, że nie będziemy używać mapy Google, ani innych map ogólnodostępnych w internecie tylko stworzymy własny projekt mapy. Zdajemy sobie sprawę z niedoskonałości naszej mapy obiektów. Plusem jest prostota obsługi. Wystarczy wybrać naniesiony punkt. Obok kursora pojawi się informacja o obiektach, które zostały porównane w tym miejscu. Jeszcze w tym tygodniu w dymku z informacją znajdą się linki do porównań wraz z miniaturami fotografii. Mapa dostępna pod tym linkiem, lub w panelu z linkami w górnej części każdej podstrony.
11.10.2010; 22:37

Plan pracy:

Projekt wspierany przez:

Uniwersytet Opolski
Instytut Socjologii UO
Urząd Marszałkowski woj. opolskiego
Jesteś licealistą? Uczysz się w Opolu? Chcesz się przyłączyć? Napisz do nas!
Opole Wczoraj i Dziś
Powered by CMS_list_E 2010 CC LuQe Open Source Group
Some rights reserved